S koncem prázdnin přichází nový školní rok a rovněž nový rok v Podřipské tenisové škole. Pro letošní rok máme připraveno opět mnoho tenisových akcí a samozřejmě naše tréninkové programy.

Pro nejmenší tenisty a začínající zájemce máme připraveny v rámci školičky dva klasické programy: začínající školičku a pokročilou školičku. Pokročilejší tenisty čekají nově menší tréninkové skupiny programu Hobby, v rámci kterých budeme rozvíjet dovednosti získané v předchozích letech. Rozdělení dětí a časy tréninků naleznete níže v přiloženém .pdf souboru a rovněž v rozvrhu.

Soubor .pdf naleznete zde.

Začátek tréninků je v týdnu od 5.9.2022. Konec tenisového roku je 30.6.2022 a trénujeme každý týden s výjimkou týdne 26.12.2022 – 1.1.2023 a 6.2. – 12.2.2023.

Pokud máte zájem o naší školičku, vyplňte prosím přihlášku na našich stránkách. Na základě informací z přihlášky vám zašleme podrobnější informace.

V případě, že váháte a přemýšlíte, zda-li je tenis vhodným sportem pro vaše děti, využijte příležitost a přijďte se podívat na nábor, který bude dne 11.9.2022 od 17:00h v areálu TK Roudnice nad Labem.

Na rok plný tenisu a zábavy se těší

Tým podřipské tenisové školy