V termínu 31.7. – 5.8.2022 jsme uspořádali první ročník tenisového kempu PTŠ v Jablonci nad Nisou. Nádherný areál nám poskytl skvělé zázemí nejen pro tenisové tréninky, ale rovněž i pro výlety.

Celý týden jsme se tak nerušeně mohli věnovat uzpůsobenému dvoufázovému tréninku, soutěžím, dovednostním hrám a společenským aktivitám. S dětmi jsme rovněž vyrazili na tenisový Challenger do Liberce, kde byl k vidění skvělý tenis světové úrovně. 

V závěru našeho soustředění nemohl chybět ani společný turnaj všech účastníků. Ten se nesl v duchu kamarádství, fair-play a skvělých výkonů od všech našich dětí. 

Děkujeme všem zúčastněným za skvělý týden v parádní atmosféře. Rovněž děkujeme našim partnerů – městu Roudnice nad Labem, společnosti Head a tenisovým obchodům www.tenisovyobchod.cz a www.alien-pros.cz za podporu.

Se všemi se těšíme na viděnou v roce 2023 při dalším ročníku.

Kategorie: Akce PTŠ