V sobotu 11.11.2023 jsme uspořádali za podpory společnosti PTT Group první rodinný turnaj ve čtyřhrách. Tento turnaj byl pro nás vstupem do nové oblasti společných akcí.

Hlavním smyslem turnaje bylo spojení dětí trénujících v naší tenisové škole se závodními hráči z TK Roudnice a okolních klubů. Spolu s rodiči jsme chtěli podpořit jejich mnohdy první zápasové zkušenosti a vytvořit pohodovou avšak i trochu soutěžní atmosféru.

Děkujeme všem účastníkům za jejich nasazení a výkony. Byli jste úžasní. Obrovský dík patří hlavnímu partnerovi turnaje, společnosti PTT Group, která turnaj zaštítila. Děkujeme rovněž za návštěvu a vřelá slova panu starostovi Františku Padělkovi a v neposlední řadě TK Roudnice za dlouhodobou spolupráci.

V reportáži Roudnické televize se můžete podívat, jak turnaj probíhal. My z tenisové školy věříme, že se společně uvidíme s dalšími rodiči a dětmi na dalším pokračování.
Kategorie: Akce PTŠ