Dne 26.11.2022 jsme uskutečnil další ze série víkendových kempů PTŠ. Tentokrát se v přetlakové hale sešlo hned 14 tenistů a tenistek, kteří v dopoledním bloku ladili techniku úderů a kondici. A mimo toho stihli ještě nejrůznější týmové i individuální soutěže, které jsme si na ně nachystali.
Po obědě a krátké pauze se odpolední část nesla již v herním duchu. Nejmenší tenistky zkoušely hru přes minisíť, zatímco větší děti hrály modifikované bodované hry. Celý program byl zakončen vyhlášením nejúspěšnějších a předáním odměn všem účastníkům.
Jelikož se jednalo v tomto roce o poslední tréninkový kemp, děkujeme všem za účast a podporu.
Rovněž všechny srdečně zveme na Vánoční turnaj 17.12.2022, který završí celý cyklus akcí organizovaný Podřipskou tenisovou školou. Zde tenisté budou moci prodat získané zkušenosti ve hře dle platných pravidel. Naši nejmenší si budou moci zasoutěžit v tenisových disciplínách.
Tenisový kemp 26.11.2022
Kategorie: Akce PTŠ